Zámek Taurus

Taurus security: o nás

Taurus security je česká značka zboží určeného k zabezpečení především dopravních prostředků, zejména motocyklů, jízdních kol, koloběžek atd., ale také vrat a brán objektů a uplatní se všude tam, kde je potřeba ochránit majetek před nenechavci a nevítanými hosty. Zboží pro nás vyrábí specializovaní výrobci bezpečnostních řetězů a visacích zámků z různých koutů světa. Ty vždy vybíráme na základě osobní zkušenosti se vzorky, které jsou pod našima rukama podrobovány náročným testům na odolnost proti různým způsobům překonání.

Taurus - testováníBezpečnostní řetězy jsou standardně testovány na přeříznutí okružní pilou, přeříznutí pilkou na železo a přeštípnutí pákovými nůžkami. Třmeny visacích zámků se testují na odolnost proti přeříznutí okružní pilou, přeříznutí pilkou na železo a přeštípnutí pákovými nůžkami, zámková vložka pak na odolnost proti odvrtání a rozlomení. Abychom měli srovnání, podrobujeme testování také zboží konkurenčních značek a můžeme konstatovat, že v porovnání s obdobnými konkurenčními produkty dosáhly naše minimálně srovnatelných výsledků. Tomuto testování se věnujeme opravdu rádi, protože ničení nás prostě baví. :o)

Taurus - testováníZboží je pak vyrobené na základě našeho individuálního zadání a splňuje náročné požadavky českého zákazníka. Speciální pozornost věnujeme také praktické použitelnosti. Naše zabezpečovací mechanismy jsou vzájemně plně kompatibilní. Nabídka je navíc variantní a ve většině případů umožňuje několik způsobů zabezpečení chráněných předmětů. Například moto zámek Taurus SZR-4 lze zamknout třemi různými způsoby a díky převlečnému oku navíc hospodárně využívá celou délku řetězu a je možné jím zabezpečit téměř dvojnásobně vzdálené předměty oproti stejně dlouhému klasickému řetězovému zámku. Náš sortiment a více informací o něm najdete v sekci naše zboží.

Klíče TaurusAčkoliv klademe důraz zejména na dostatečnou kvalitu, snažíme se také, aby produkty byly pro zákazníka cenově velmi zajímavé. Snažíme se minimalizovat náklady spojené s logistikou, používáme minimum obalového materiálu a také si hledáme co nejkratší distribuční cestu od nás k zákazníkovi. To vše proto, abychom mohli nabídnout naše zboží za co možná nejpříznivější cenu.